Hoodiebuddie Turkey Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin tek kulaklı yıkanabilir sweet satış mağazası.

Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik, hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda kendi alanlarında dünyanın en yüksek teknolojilerine sahip ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Sizlere daha keyifli ve açıklayıcı bir online alışveriş yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam etmektedir.


hbturkey.com

Üye Girişi

 

Şifrenizi mi unuttunuz?

 

Üye Değil Misiniz? Hemen Üye Olun!

Adınız

Soyadınız

Doğum Tarihiniz

E-Posta Adresiniz

Cinsiyetiniz

Bay   Bayan

Şifreniz

Şifreniz (Tekrar)

Cep Telefonu

+90

Şehir

Semt

Güvenlik Kodu

ASP CAPTCHA Generator

 

Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.

     
 
 
 

 

 
ÜRÜNLER


 

 

Gizlilik Bildirimi

 
New Page 2

 

hbturkey.com online sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerin gizliliğine saygı duyar. hbturkey.com ancak siz web sitesinde belirtmeniz halinde, adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-mail adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplar. hbturkey.com ve/veya taşeron firmalar bu bilgileri sizden gelecek bilgi taleplerini karşılamak için kullanacak, diğer durumlarda ise web sitesi aracılığıyla tarafımıza bildirdiğiniz bilgiler gizli kalacaktır. Zaman zaman ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz ve ürün ve hizmetlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize karar verebilmemiz için bilgilerinize baş vurabiliriz. Bu bilgileri sizinle irtibat kurmak için kullanabiliriz. Sizin onayınız olmadıkça web sitesi aracılığıyla sizden temin ettiğimiz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kendi kullanımlarına özel olarak üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.

 

Diğer bir çok web sitesi gibi, hbturkey.com web sitesi de "tanımlama bilgisi" (cookies) diye bilinen bir teknoloji kullanmaktadır. Tanımlama bilgisi bir web sitesine girdiğiniz zaman web sağlayıcısının sizin bilgisayarınızda depolanmak üzere tarayıcınıza (browser) verdiği küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgisi bir çok veri türünü saklayabilme özelliğine sahiptir ve tarayıcınıza hbturkey.com veya ikinci bir tarafça yerleştirilebilir. Web sitesinden tanımlama bilgileri çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir:

 

· Bu alan sizi bir ya da birden fazla web sitemizi ziyaret etmek istediğinizde her farklı site için tekrar tekrar şifre girme zahmetinden kurtarır.

· Tanımlama bilgilerini aynı zamanda sitelerimizin kullanımını ve sitelerimiz arasındaki trafiği analiz etmek ve sizin ilginizi çeken konularda bilgi verebilmek amacıyla kullanıyoruz. Örneğin, bu alandaki tanımlama bilgileri siteye ve web sayfalarına kaç defa tıklandığını kaydetmek amacıyla kullanılmaktadır.

· Tanımlama bilgileri aynı zamanda hbturkey.com'ya bu siteye hbturkey.com'nın başka bir sitesinden mi, yoksa hbturkey.com'ya ait olmayan bir reklam ya da link ile mi geldiğinizi göstermektedir. Bu da sitelerimiz arasındaki bağlantıların etkinliliğinin ve hbturkey.com'ya ait olmayan web sitelerinde yapmış olduğumuz reklam çalışmasının etkinliliğini ölçmemize olanak sağlamaktadır.

· Benzer şekilde, tanımlama bilgileri sitelerimize kayıtlı mı yoksa sadece ziyaretçi mi olduğunuza karar verebilmemizi sağlar, bu şekilde sitemizi ne tür kullanıcıların ziyaret ettiğini ve kayıtlı ya da kayıtlı olmayan kullanıcılarımızın sitelerimizi hangi amaçla kullandıklarını tespit edebiliyoruz.

· Tanımlama bilgileri aynı zamanda sitelerimizi ne tür ziyaretçilerin kullandıkları hakkında bilgi edinmemizi sağlar, böylelikle söz konusu kullanıcıların ilgilerini çeken konularda daha fazla bilgi sunabiliriz. Bu sizin sitelerimizden birinde gönüllü olarak bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi sitelerimizi kullanışınız hakkında bilgi edinmek için kullanmamızı da içerir.

 

hbturkey.com web sitesinde tüm kullanıcılara ait tanımlama bilgilerinin bulunduğu yoğun bir liste bulunmamaktadır. Tanımlama bilgilerinin her kullanılışında, hbturkey.com veya ikinci bir taraf sizin izniniz olmadıkça kişisel bilgilerinizi toplamak amacıyla kullanmayacaktır. Bir çok web sitesi tanımlama bilgilerini kabul etmek üzere ayarlanmıştır. Ancak tarayıcınızı bir tüm tanımlama bilgileri reddetmek için ya da bir tanımlama bilgisi gönderildiği zaman uyarmak üzere tekrar ayarlayabilirsiniz. Ancak, tanımlama bilgilerini reddederseniz bazı sitelerimiz düzgün çalışmayabilir.

 

Bazı hbturkey.com web siteleri kendilerine ait olmayan bir sitede reklamalarının yayınlanabilmesi için üçüncü taraflara ait bir reklam servisi kullanabilirler. hbturkey.com'ya ait olmayan belirli sitelerde reklamı yerleştirmenin yanı sıra bu servisler ve/veya hbturkey.com reklam bulunmayan yelerde diğer sitelere verilen reklamların ziyaretçi çekmedeki etkinliliklerini ölçebilmek amacıyla GIF olarak da bilinen açık piksel etiketi yerleştirirler. Bu GIF'ler bazen web sitelerimizi ziyaret eden toplam ziyaretçi sayısını, çeşitli web sitelerini ziyaret eden ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerin Internet service sağlayıcılarının domain adresleri hakkında bilgi toplamak amacıyla tanımlama bilgileri ile birlikte de kullanılabilir. Bu süreçte herhangi kişilik tanımlama bilgisi toplanmamaktadır.

 

Internet sitesi operatörleri arasında çok yaygın olduğu için, hbturkey.com web siteleri de web server kütüklerini korumaktadır. Web serverleri otomatik olarak IP numarasından bilgisayarınızı tanır ve bu bilgileri web sitelerinin server kütüklerinde saklarlar. IP adresi sizin Internete girdiğinizde ya da "sörf" yaptığınızda Internet Servis Sağlayıcınızın bilgisayarınıza otomatik olarak verdiği numaradır (örn, AOL, MSN, Earthlink). hbturkey.com server kütükleri site erişmek için bilgisayarınızın kullandığı web tarayıcınızın türü (Nestcape, Internet Explorer) işletim sisteminiz (Windows 95 ya da Mac OS), Internet Servis Sağlayıcınızın domain adı, sitemize erişim sağladığınız tarih ve zaman ve ziyaret ettiğiniz siteler gibi istatistiksel bilgileri toplamaktadır. hbturkey.com websiteleri bu kişisel nitelik belirtmeyen bu web server kütüğü bilgilerini farklı amaçlar için kullanmaktadır.

 

Bu amaçlardan bazıları; sistem yönetimi, sitelerimizin genel trafik düzenlerini incelemek, sorun giderme ve sitemizin kullanıcıları hakkında demoografik bilgiler edinmektir. Web server kütüklerinde kesinlikle kişisel tanımlayıcı bilgiler yer almamaktadır.

 

hbturkey.com yetkisiz kişilerin size ait bilgileri rastlantısal ya da kasti olarak çoğaltmasını, eksiltmesini ya da kötüye kullanmasını engellemek amacıyla teknik ve organizasyon güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Kişisel bilgileri toplama ve işleme sürecinin bir parçası olarak, gönderilen tüm bilgiler üçüncü taraflarca kötü amaçlar için kullanımı engellemek amacıyla şifrelenmektedir. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanmaktadır.

 

Ziyaretçilerimize bir kolaylık olarak, hbturkey.com siteleri sizin için yararlı bilgiler sunabileceğine inandığımız bir takım web sitelerine link oluşturmaktadır. Burada anlatılan gizlilik politikası söz konusu siteler için geçerli değildir. Bilgiye erişmek için söz konusu web sitelerine veri toplama ve dağıtım politikaları üzerinden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

 

Gelecekte kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla kullanılması hususundaki verdiğiniz yetkiyi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken info@hbturkey.com.com adresine e-mail göndermek.

 

hbturkey.com zaman zaman uygulama ve politikalarında düzenlemeye gidebilir ve bu değişiklikleri ve politikaları ifşa etmek için gerekli olan hbturkey.com Internet Gizlilik Beyanını gözden geçirme hakkı saklıdır. hbturkey.com , Internet Gizlilik Beyanında yapılan herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır. Politika değişikliğinden önce göndermiş olduğunuz her türlü kişisel veri sizin söz konusu kişisel veri hbturkey.com veya kiraladığımız şirketlerce gönderdiğiniz tarihte yürürlükte olan hbturkey.com Internet Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanılacaktır. Değişiklikten sonra sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, yenilenen, değiştirilen yad düzenlenen hbturkey.com Internet Gizlilik Beyanı hususlarına göre yeni gönderdiğiniz bilgilerin kullanımına müsaade ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

© 2011 / Sakalar Askı